1. YAZARLAR

  2. Özcan BEŞKARDEŞ

  3. Filistin’in Yiğit Evlatlarına, Bin Selam Olsun
Özcan BEŞKARDEŞ

Özcan BEŞKARDEŞ

Yazarın Tüm Yazıları >

Filistin’in Yiğit Evlatlarına, Bin Selam Olsun

A+A-

Amerika büyükelçiliğinin Kudüs’e taşıması provokasyonun ardından Filistin’in yiğit evlatları, masum bir şekilde olayı protesto etmesi üzerine, çoğu çocuk ve kadın olmak üzere Terör devleti İsrail askerleri tarafından, altmıştan fazla Filistinli şehit edilirken, iki bine yakın insan yaralandı. Katliam konusunda mahir olan Siyonist devlet, her gün katliamlarına bir yenisini eklemektedir maalesef.  

Sapkın anlayışa mensup büyük İsrail hayalleri kuran ırkçı, Siyonist Yahudi zihniyeti, yetmiş yıldan fazladır vatanlarından sürgün edilen milyonlarca Filistinli Müslümanı yerinden yurdundan ederek, Ürdün’de, Mısır’da Lübnan’da ve dünyanın değişik yerlerinde, mülteci kamplarında ve zor şartlarda yaşam savaşı vermektedirler. Filistin’de hayat her geçen gün daha da zorlaşırken, terör devleti zulmünü artırarak devam ettirmektedir. Filistin halkı, bugün kaptırmış olduğu vatan topraklarını geri almak için büyük bedeller vermektedir. Maalesef şuan bile, toprakları ellerinden alınıyor ev yapılmasına müsaade bile edilmiyor.

İsrail terör devleti, sürekli olarak masum sivilleri katlederken tam bir soykırım gerçekleştirmektedir. Bunu yıllardır sistematik olarak yapmaktadır. Ortadoğu’daki Müslüman devletlerinden Sudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve maalesef birçok ülkenin satılmış yöneticileri, Amerika’ya olan sadakatlarından dolayı gıkları bile çıkmamaktadır. Yazıklar olsun sizin gibi devlet yöneticilerine, satılmış alçaklar.

 İsrail’in gerçekleştirdiği katliama, Dünya sessiz kalırken, en sert tepkiyi ülkemiz vermiş oldu. Liderimizin göstermiş olduğu tavır, başta ülkemizde, İslam aleminde ve dünya mazlumlarından büyük destek gördü. Her zaman olduğu gibi devletimiz, Ümmetin ve garip gurabanın sığınağı olamaya devem ediyor. Bugün küresel şer güçlerin Erdoğan nefretinin kotlarını bu olaylarda okuyabiliriz. Ortadoğu’nun diğer satılmış liderlerinin aksine, mazlum Müslüman halkların sesi olan Erdoğan’ının cesareti, samimiyeti ve "Dünya beşten büyüktür" diyerek küresel zalimlerin yapmış olduğu haksızlığa karşı göstermiş olduğu mücadeleden dolayı bugün hem ümmetin, hem de mazlum halkların, doğal lideri konumuna gelmiştir. 

Bugün Filistin halkının ölümü korkutan cesareti, küffarın içine korku salmaktadır. Bu masum halkın göstermiş olduğu direnişin onuru, tarihin sayfalarında altın harflerle yazılmaya devam edeceği gibi yeni nesillere de Allah yolunda şehit olmanın yiğitliğini gösterdiler. Rabbim direnişlerini şehadetlerini kabul etsin.

Çok güzel bir deyimimiz var; "Anasız babasız olunur fakat vatansız olunmaz". Dün Filistin’in, bugün Suriye’nin başına gelenler, Yarın bizim başımıza gelmeyeceğini kimse garanti edemez. Bundan dolayıdır ki, Vatanımızı bölmeye çalışan emperyalist devletler ve onların içimizdeki işbirlikçi hainlerinin söylemlerine, fitnelerine karşı çok uyanık olmalıyız.  Allah muhafaza yoksa Filistin’in ve Suriye’nin durumuna düşeriz.

Ülkemizin önü alınamaz yükselişinden dolayı, şer ittifaklar sürekli olarak devletimizi hedef almaktadırlar. Sebebi ise, Güçlü bir lidere sahip olması ve bölgede zalimlerin tüm oyunlarını bozduğundan dolayı, Küresel şer güçlerin amacı, Ortadoğu’da, ya Türkiyesiz bir senaryo, ya da param parça edilmiş lidersiz bir Türkiye hesapları yapılmaktadır. Bundan dolayı figüranlara ve proje adamlara çok dikkat etmeliyiz. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın.

Filistin’inin yiğit evlatlarına bin selam olsun.

Bu yazı toplam 1802 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde www.adilcevaz13.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.