Yayın İlkeleri

   

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.

 

www.adilcevaz13.com herkese açık bir web sitesidir.

Amacımız;

Adilcevaz başta olmak üzere Bitlis ve bölgemizin tanıtımı, kültürel bilgilendirme ve haberdar etme amaçlı kurulmuş bir internet portalıdır. Yöremizi tanıtmak ve Adilcevaz ve Bitlis'in arşivini oluşturup insanları Adilcevaz hakkında bilgilendirmektir. İnternette Adilcevaz’ımızın Sesi olmak için Bizde Diyoruzki;

Sessiz Şehrin Güçlü Sesi Olmaya Geliyoruz!!

Misyonumuz;


Bitlis İlimiz başta olmak üzere bölgemizin ve ülkemizin Saygın Sitelerinden Olmak… Adilcevaz ve Bitlis'i En Güzel Şekilde Tanıtmaktır.

www.adilcevaz13.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.adilcevaz13.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.

 

www.adilcevaz13.com; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

 

www.adilcevaz13.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:


Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak
Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak
Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek
Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek
Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak


www.adilcevaz13.com kullanmakla;

Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından sitemizin sorumlu tutulamayacağını,
Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,

Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda www.adilcevaz13.com sitesini kullanıcılara kapatabilir:


Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında

Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında

Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla


Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. Sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı www.adilcevaz13.com a aittir.

 

www.adilcevaz13.com kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

www.adilcevaz13.com basın ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir. Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.adilcevaz13.com aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

DİKKAT; www.adilcevaz13.com Web Sitesinden İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden Haber, Fotoğraf v.b alıntı yapmak kesinlikle yasaktır. Sitemizdeki yazı, haber ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.