1. YAZARLAR

  2. Özcan BEŞKARDEŞ

  3. Bu Caniler Öldürmeye Doymuyor
Özcan BEŞKARDEŞ

Özcan BEŞKARDEŞ

Yazarın Tüm Yazıları >

Bu Caniler Öldürmeye Doymuyor

A+A-

Eli kanlı Emperyalist devletler Müslüman ve mazlumu öldürmeye doymuyorlar. Küresel şer güçler, İngiltere’nin çizdiği projeyi başta katil ABD ve terör devleti İsrail’in pratik uygulamalarıyla İslam coğrafyasında öldürmeye doymadılar.  

ABD nin büyük babası olan cani Kristof Kolomb’un 1495 yılında Amerika’yı nasıl keşif ettiğinde milyonlarca Kızılderilileri nasıl acımasızca katlettiklerini, masum bebekleri köpeklere nasıl yedirdiklerini, tarih sayfalarından çok iyi biliriz.

Ya Terör devleti İsrail, çocuk, kadın, yaşlı demeden acımasızca  katliamlarında sınır tanımayan eli Müslüman kanıyla yıkanmış, Siyonizm anlayışı kutsal topraklarımızı yaptığı binalarla her gecen gün işgal etmeye devam etmektedir. Dünyayı ürettiği fitne anlayışıyla yöneten İngiltere devleti, emperyalizmin babasıdır diyebiliriz. Yüz binlerce  Azeri, Abazalı ve Çeçenli Müslümanları sürgüne gönderen ve  katleden o zamanın Sovyeti şimdinin Rusya devleti, Milyonlarca Cezayirliyi asimilasyon politikasıyla sömüren on binlerce Müslümanın kanını akıtan Fransa devleti. Resmen etnik temizlikle İslam medeniyetini ve Müslümanları yok eden İspanyol devletine ne demeli…  Aklımıza geldiğinde yüreklerimizi param parça eden  Suriye, Irak, Bosna, Moro, Eritre, Çeçenistan, Afganistan Doğu Türkistan, Arakan ve birçok ülkede fitne çıkararak milyonlarca insanı kanına girdiler.

Son yüz yıldır dünyayı yöneten bu sözde medeniyet anlayışı, mazlum ve Müslüman insanların kanın üzerinden inşa edilerek kuruldu. Müslüman devletleri sömürebilmek için içerdeki işbirlikçileri ve satılmış liderleri bizlere cilalayarak sömürgelerini dolaylı olarak sürdürerek maalesef  şuan bir çok ülkeyi böylesine acımasızca sömürmeye devam etmektedirler.

Bu kaos medeniyeti, geçmişte devletimizi uzun yıllar böyle yönetti. Ülkemizde, kim bu emperyalist  yapının oyununu bozmaya kalkmışsa, ya canıyla ödemiş,(Özal, Menderes) yada Rahmetli Erbakan hoca gibi iftiralara maruz bırakılarak itibarsızlaştırılmaya çalışılmış, yada halk darbelerle sindirilmiştir. Son 15 yılda Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizde gerçekleşen olağanüstü kalkınma hamlesi, emperyalist devletleri tedirgin etmiştir.

Bundan dolayı ülke olarak son yıllarda yaşadıklarımız iç ihanetlerin haddi ve hesabı yoktur. Devletimizin kalkınmasını engelleyemeyen bu şer yapı, terör örgütlerini ülkemize saldırttı. Son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi, Reisin çağrısıyla sokaklara dökülen milyonlarca vatandaş tarafından bertaraf edildi. Devletimizi her defasında köşeye sıkıştırmaya çalışan, sözde müttefik diye bildiklerimiz devletler Suriye’de terör örgütleriyle el ele vererek, ülkemizin büyümesini engellemek  ve parçalanması  için alçakça girişimler takınmaktadırlar.

 16 Nisan referandumuyla birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde ülkemiz daha hızlı ve pratik atılımlar gerçekleştirerek dünyadaki mazlumlara kapısını açan, onlara sığınık olan devletimiz, yeni ve  adil bir medeniyet anlayışıyla  geçmiş tarihimizde olduğu gibi yeni dünya düzenini inşaa edecek inşallah.  

Yarabbim, bize şuur ver, bize bilinç ver, bize dostumuzu düşmanımızı ayırt etme feraseti  ver.

Yarabbim, bu kadar musibete rağmen ümmetine diriliş ve direniş ver,  yoksa bu kan emiciler bizleri yok edecekler.

Allah’ım, bunlar içimize ektikleri fitne tohumlarıyla bizi birbirimize düşürerek bizi güçsüz bıraktılar.

Bizleri sinsi planlarıyla (ırk, mezhep, ideolojik, vb) tefrikalarla bölerek ümmetin içine hançer saplayarak mahv ettiler.

Yarabbi, müslüman coğrafyasında akan kanın durması için bizler iman ver, akıl ve güç ver.

Vallahi akan her bir mazlumun kanın damlasından  bizleri mesul tutacağını biliyoruz.

Bundan dolayıdır ki param parça olmuş İslam ümmetine şuur ve  senin emrettiğin gibi dosdoğru kul olmayı bizlere nasip eyle…

Yarabbim, İslam coğrafyasında oluk oluk kan akarken anneler göz yaşı yerine kan ağlıyor.

Yarabbim, küffara desdek veren içimizdeki akılsızların yüzünden bizleri helak etme…

Allah’ım, ülkemiz üzerine oynanan oyunları boşa çıkar. Kafirlere, zalimlere, fasıklara fırsat verme.

Allah’ım, milyonlarca mazluma sahip çıkan milletimizin ve devletimizin birlik ve beraberliğini muhafaza eyle…

Allah’ım, Müslüman lider Erdoğan’a ve yol yürüdüğü bütün dava arkadaşlarına yardım eyle, onların daima başaılı kıl. Kıl ki, bu ülke  ümmetin ve mazlumların sığınağı olamaya devam etsin. Amin amin amin.

Bu yazı toplam 1898 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde www.adilcevaz13.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
1 Yorum