1. YAZARLAR

  2. Veysel KOŞAR

  3. Adilcevaz13 Web Sitesi Hakkında
Veysel KOŞAR

Veysel KOŞAR

EĞİTİMCİ
Yazarın Tüm Yazıları >

Adilcevaz13 Web Sitesi Hakkında

A+A-

Adilcevaz13 ü kurulduğu günlerden itibaren takip ediyorum. İlçemizin ilk sitesi adilcevaz.net’e arkadaş bir site kurulduğu için çok sevinmiştim. Güzel ilçemizin tanıtımı, reklamı, gurbettekiler ve bizim için yeni bir haberleşme imkânı daha da artmıştı. Zira çeşitlilik, zenginlikti.

Adilcevaz13’ te ilk dikkatimi çeken görsel sunumu yani tasarımı olmuştur. Profesyonel sunumu ve teknik kapasitesi ile adilcevaz13.com sitesi ciddi bir iş yapacağının ve amacına ulaşacağının izlenimini daha ilk başta verdi. Zamanla da gördüm ki Adilcevaz13 sitesi, ilçemiz ile ilgili her türlü bilgiyi bir ziyafet sofrası gibi sunuyor.  Haberler ve güncel gelişmeler, hızlı ve artı bir yorum katılmadan olduğu gibi yansıtılıyor. İlçemizdeki hemşerilerimiz, sorunlarını dile getirilmesi ve çözüme ulaşılması için adilcevaz13’ü vesile görüyorlar. Yapılan haberler de gerçekten ses getiriyor, yankı buluyor. Adilcevaz13, sitesinde yer alan birçok sorunun daha çabuk çözüme kavuştuğunu en azından çözümü için kamuoyu oluşturmada katkı sağladığını gördüm.

Adilcevaz13, ilçemizle birlikte ilimizin, diğer ilçelerimizin hatta yakın bölgemizin aynası olmayı başarmıştır. Her türlü gelişmeyi kaydetmiş, böylece sadece Adilcevazlıların değil komşu ilçelerin hatta bölgenin takip ettiği bir site haline gelmiştir. Her görüş yerini bulmuştur. İyi bir yazar kadrosu oluşturmuştur. İlçe içinden ve dışından söyleyecek sözü olan görüşlerini paylaşabilmiştir. Yerel ve ulusal gündem, kendi kalem sahiplerimizle de tartışılarak çözümde katkı sunmak için işlenmiştir. Adilcevaz13. com. la Adilcevaz daha gür bir şekilde ben buradayım demiştir.

 

Doğruları paylaşan, problemleri yansıtan, farklı görüşleri dile getiren bir site sıkıntı yaşamaz mı? Yaşar tabi. Problem çıkaranlar, çözüme engel olanlar, menfaatine dokunanlar bundan rahatsız olmaz mı? Olur tabi. Ama her şeye rağmen doğruları anlatarak, ikna ederek ve her kesimi kucaklayarak yola devam edilmez mi? Edilir tabi.

 

Yanlış anlaşılmalara rağmen, kırılmalara rağmen ve bazen de hor görülmelere rağmen doğru bildiği yolda küsmeden, darılmadan, incinse de incitmeden, intikam ve hırs ateşine düşmeden devam etmek çok zordur. Bu zorluğu, başarmak da en çok adilcevaz13. e yakışmaktadır.

 

İki yılını dolduran sitemiz, emin adımlarla ilerlemektedir. Böyle bir siteyi Adilcevaz’ a kazandıranlara çok teşekkür ediyorum. Özellikle büyük bir emek sarf eden, gece gündüz çalışan, kaliteli bir site olmasında varını yoğunu harcayan Salih Beşkardeş’ i kutlarım. Heyecanlı ve dinamik yayın editörü Özcan Bey’i, bu heyecana eşlik eden ve değerli görüş ve düşüncelerini paylaşan yazarları da unutmayalım. Bu emeğe duyarsız kalmayan, izlemeye ve takip etmeye değer bulan okuyucularla büyük bir aile olmaya devam etmek en büyük temennimdir.

 

İlçemiz, her zaman her şeyin en güzeline layıktır. Adilcevaz13. com sitesi de bu gaye ile hizmetinizde olacaktır.

Bu yazı toplam 2308 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde www.adilcevaz13.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
1 Yorum