1. YAZARLAR

  2. Özcan BEŞKARDEŞ

  3. Türkiye Kazanacak ve Sizler Kaybedeceksiniz
Özcan BEŞKARDEŞ

Özcan BEŞKARDEŞ

Yazarın Tüm Yazıları >

Türkiye Kazanacak ve Sizler Kaybedeceksiniz

A+A-

Ülkemizin son yıllarda yakaladığı başarılı atılımlar, her geçen gün katlanarak büyümesine vesile olurken, kazanan Türkiye’ye tahammül edemeyenler fitne ve algı operasyonlarıyla ülkemizi karıştırmaya çalışıyorlar. Ümmetin ve mazlumların umudu haline gelen Devletimiz, küresel güçler ve içerdeki kriz çığırtkanları ile birlikte bertaraf edilmeye çalışılmaktadır.

Devletimiz, "yolda kalmışa yardım edin" kardeşlik bilinciyle ülkesinden zoraki göçe tabi tutulan üç milyona yakın mülteciyi barındırarak tarihe önemli bir not düşmüştür. Ülkemizin Suriye olması için çaba sarf eden kötü niyetlilere inat bu millet, yetimlerin garip gurabanın duasını alarak önüne çıkan bütün engelleri aşarak yoluna devam etmektedir.

Son günlerde ülkemizdeki yaşanan Başbakanlık değişimi fitneci insanların iştahını kabartsa da maalesef sevinçleri fazla sürmedi.  Ülkemizde sistemden kaynaklanan sorunlar devletin gelişmişliğini her zaman etkilemiştir. 2000’li yılların başında dönemin Başbakanı merhum Ecevit ve Cumhurbaşkanı Sezer’in anayasa kitapçığı fırlatılması olayı hafızamızda halen canlılığını korumaktadır. O gün yaşanan kavganın bedelini ülke olarak ekonomik krizle ödedik, hiç unutmam o zaman merhum Ecevit şunları söylemişti “Ülke olarak durumumuz Kurtuluş Savaşı yıllarından daha beterdir” diyerek olayın vahametine dikkat çekiyordu ki öylede oldu.

Yıllarıdır ülkemizi karıştırmaya çalışan şer güçler ve içerideki uzantıları sürekli olarak kriz senaryoları üreterek hükümet başarısızdır, yakında kriz olacak, ülke teröre teslim ediliyor, dış politika çökmüştür vb. gibi yalan yanlış iftiralarla kaos çıkartmaya çalışanlar,  millete karşılık bulamayınca, bu defa da  illegal yöntemlerle ( Gezi olayları ve 17-25 Aralık darbe girişimi, Terör olayları) ülkenin istikrarına darbe indirmeye çalıştılarsa da her seferinde hevesleri kursaklarında kaldı.

Güçlü lider Sayın Erdoğan ve dava arkadaşları milletten aldıkları dua ve güçle "tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan" anlayışıyla ülkemizi başarıdan başarıya koştururken, yeni Türkiye’nin önündeki engeller bir bir ortadan kaldırılarak kadim kültürüne uygun  bir şekilde muasır medeniyet çizgisine gelmenin huzurunu ve mutluğunu yaşatarak Türkiye’nin kazanmasına vesile olarak büyük başarıya imza attılar.

Bu ülkenin birlik beraberliğinden ve kardeşlik ruhundan yoksun olan sizlerin, kendi menfaat ve siyasi hırslarınız için bu milletin inancına yaptığınız zulümleri hiçbir zaman unutmayacağız. Sizler bu ülkenin talan edilmesi için devlet sırlarını dışarıdaki Ağababalarınıza nasıl sattığınızı cümle alem bilmektedir. Sizlerin, Katil Esed’e, Darbeci Sisi’ye, Rusya’ya, ABD’ye ve İsrail’e olan hayranlığınızı bu millet çok iyi biliyor.

Sizler kaybedeceksiniz,  sizler bu ülkenin önünde büyük bir karabasansınız, çünkü sizler sürekli bu halkın kardeşliğine, huzuruna kastettiniz. Sizler ideolojik hırslarınız uğruna, bu milletin hayrına hiç bir şey yapmadınız gibi, milli ve manevi değerlerine savaş açarak bölünüp parçalanması için elinizden gelen bütün kötülükleri yaptınız. Buna inanın sizlerin o lanetlenmiş beşeri ideolojilerinizin Anadolu insanında  karşılığı kalmamıştır.   

Sizin bütün bu ihanetlerinize rağmen kazanan, ümmetin umudu haline gelen "Türkiye" olacaktır.

Sevgi ile kalın…

Bu yazı toplam 3238 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde www.adilcevaz13.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
4 Yorum