1. YAZARLAR

  2. Özcan BEŞKARDEŞ

  3. Ey Katil ABD Başaramayacaksın
Özcan BEŞKARDEŞ

Özcan BEŞKARDEŞ

Yazarın Tüm Yazıları >

Ey Katil ABD Başaramayacaksın

A+A-

Son yüzyılda sömürgeci anlayışıyla dünyayı kana bulayan katil ADB, son yıllarda da  terör örgütleri üzerinden ülkemize operasyon yapmaktadır. Son bir yılda ülkemizde onlarca bomba patlatılırken bu bombayı patlatan FETÖ, PKK, DEAŞ vb içerdeki hainler ABD ve Avrupa’nın tetikçiliğini yaparak, verilen emrini yerine getirerek, devletimizi bölmeye çalışıyorlar.

Ülkemizi Türk- Kürt, Alevi- Sünni olarak ayrıştıramayanlar, son dönemlerde canlı bombalarla devletimizi yıldırmaya çalışarak kaos ve korku üzerinden yaşanılmaz hale getirilmeye çalışıldı ise, Anadolu insanındaki tarihi bilinç ve feraset bu alçakça girişimleri boşa çıkarmıştır. 15 Temmuz’da hain darbe girişimi, ülkemizi katil ABD’ye satan FETÖ’ye karşı milletin göstermiş olduğu sivil direniş ülkeyi büyük bir felaketten kurtardı.

Güçlü Türkiye’den rahatsız olan emperyalist devletler Türkiye’yi sömürememenin, söz dinlemeyen güçlü bir liderin ve ona destek olan milyonların dirilişi, sömürgeci devletleri korkutmaktadır. Son birkaç yıl içerisinde (Uludere, (Roboski) Gezi, 17 -25 Aralık, Kobane olayları) batılı devletler Türkiye’nin güçlenmesinin önüne geçmek için içimizdeki ihanet çetelerini devreye sokarak ülkemizi dizayn etmeye çalıştı. Son olarak 15 Temmuz darbe girişimi bu olayların finaliydi.

14 yılda ülkemize dönük yapılan hayırlı çalışmaların sonucunda, serpiştirilen hayır tohumlar, 15 Temmuz gecesi milletin vatanına, bayrağına, liderine sahip çıkarak, dünyadaki sosyolojileri alt üst eden bu onurlu direniş anlamlı bir tarih yazmıştır. Darbeyi başaramayan emperyal güçler, daha sonra içimizdeki katil sürülerini devreye sokarak pervasızca şehirlerde tonlarca bombalar patlatarak, sivil insanlar katledildi. 15 Temmuz’da yüzlerce yıl unutulamayacak destanı yazan halk, bu defada bombalı araçlarla hedef alınmaya çalışılarak adeta sivil halkın direnişine ceza verircesine alçakça bombalarla hesap sorulmak istenmektedir.

Ey büyük şeytan ABD başaramayacaksın! Şair diyor ya "Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır." Ey katil ABD ve sürüleri bu onurlu millet tarihinde olduğu gibi, bugünde "BİR ÖLÜR BİN DİRİLİR". Bu asil millet yenile yenile küllerinden doğarak tarihler yazmış, büyük imparatorluklar kurmuş, dünyaya yön vermiş, kadim Anadolu medeniyetine ne yapabilirsiniz? Vallahi yenileceksiniz! Bu millette bu bilinç, bu direniş, bu iman oldukça, bu ülkeyi bölemeyecek, parçalayamayacaksınız. Bilakis her bir vatan evladının kanıyla boyanmış bu ülke yoluna şehitlerin bereketli kanlarıyla büyümeye, gelişmeye ümmetin ve dünya mazlumlarının sığınağı olmaya devam edecektir.

Allah’ın izniyle, bu ülkede bu birliktelik oldukça, patlattığınız her bir bomba bu devletin insanını çelik gibi birleştirerek dirilişe ve direnişe devam edecektir. Hiçbir devlet ve terör örgütleri bu milletin kıyamını durduramayacaktır. Bunu böyle bilesiniz ey katil sürüleri!

Sevgi ile kalın…

Bu yazı toplam 3555 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde www.adilcevaz13.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
1 Yorum