1. YAZARLAR

  2. Özcan BEŞKARDEŞ

  3. Ey ABD Yenileceksin
Özcan BEŞKARDEŞ

Özcan BEŞKARDEŞ

Yazarın Tüm Yazıları >

Ey ABD Yenileceksin

A+A-

Tüm Dünya Şahit ki bu coğrafyanın asil evlatları, Dünyayı altı yüz yıldan fazla adaletiyle yöneterek büyük bir tarih yazmıştır. Bu milletin merhametini, savaşçılığını, inatçılığını, başarısını bilen emperyalist güçler, ülkemizin bir daha ayağa kalkmaması için içerdeki ve dışardaki hainler ile birlikte iftiralarına her gün bir yenisini ekleyerek devam ediyor.

Çağ açmış kapamış büyük bir medeniyetin torunları olan, başta liderimiz Erdoğan ve Anadolu insanı, dünyaya yeniden nizam vermek için son on beş yılda, ülkemizin kendi kendisini yönetebilecek devasa güce ulaşmasından dolayı olsa gerek. Başta ABD ve bütün şer güçler bir araya gelerek, devletimizi bölüp parçalamak için türlü türlü entrikalarla saldırıya geçmiş durumdalar.

Dünyadaki varlığını mazlumların kanı üzerinden devam ettirmeye çalışan ABD, girdiği yerde kan ve gözyaşından başka bir şey götürmüyor. Kendini yarı tanrı zanneden katil ABD, ülkemizi eskisi gibi sömürememenin sancısından dolayı, eline geçen her fırsata aklınca Devletimizi zor durumda bırakmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde, ABD’nin hukuksuz mahkemelerinde düzmece meseleler ile Eski Bakanlardan Zafer Çağlayana ve Cumhurbaşkanımızın bazı korumalarına tutuklama skandal kararlarının ardından, aslında nihai hedefin Sayın Erdoğan olduğu aşikârdır.

Geçmiş yazılarımda da belirttiğim gibi Son beş yılda ülkemizde gerçekleşen kirli oyunların başında, Uludere (roboski) Gezi, Kobani, Hendek olayları ve son olarak 15 Temmuz ihanet darbe girişimini içimizdeki hainlerle birlikte bu katil devlet bizzat organize etmiştir.

Son zamanlarda ABD’nin Suriye deki terör örgütlerine binlerce tır dolusu ağır silah yığınağının sebebi Türkiye’ye üstü örtülü savaş açtığının göstergesidir. Bu şer devlette fitne oyunu bitmez, bunun varlık sebebi budur. Bugünlerde ABD’nin hukuksuz ve düzmece mahkemelerinde Rıza Sarraf üzerinden ülkemiz yaptırımlarla zor durumda bırakılmaya çalışılıyor. Allah’ın izniyle milletimizin basireti ile bu oyunların hepsi boşa çıkacaktır.

Bu millettin özünde aç kalmak vardır, düşmana boyun eğmek asla yoktur. Geçmişte vatanın bekası için yiğitçe mücadele ederek birçok savaş kazanılmıştır. (Ku’tül amere, Çanakkale, 15 Temmuz) Tarihimizde bu savaşlara benzer birçok kahramanlıklar var.

ABD boşuna heveslenme! Sen ne kadar oyunun varsa, Rabbim tuzak kuranların ve bozanların en büyüğüdür. Kurulduğun günden beri milyonlarca Kızıldere ’linin kanını akıtarak o topraklara sahip oldun. Yakın tarihimizde Vietnam’da, Küba’da, Şili’de, Irak-Suriye’de ve birçok ülkede, milyonlarca mazlum insanın ölümüne sebep olduğun gibi milyonlarca insanı yerinden yurdundan ettin. Sen, kan ve gözyaşı üzerine inşa edilmiş katil bir devletsin.

Ey ABD! Ama bugün ama yarın, eninde sonunda adalet tecelli ederek sonun Müslümanların ve tüm dünya mazlumlarının eli ile belanı bulacak ve YENİLECEKSİN İnşallah.   

Muhabbetle Kalın.         

Bu yazı toplam 1840 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde www.adilcevaz13.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.