03 Mayıs 2015 Pazar
Sevgi
Adalet Adilcevazı İstedi
Başkanımızı Ziyaretin Ardından
Bizim Altınımız
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yerel Seçim Anketimizin Sonuçları Belli Oldu
19 Ağustos 2013 Pazartesi 16:44

Yerel Seçim Anketimizin Sonuçları Belli Oldu

2014 Yerel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz? Başlıklı düzenlemiş olduğumuz anketimiz sonuçlandı.

2014 yerel seçimlerinde okuyucularımız tarafından hangi partiye oy verileceğini tespit etmek amacıyla açmış olduğumuz anket sonucunda en çok oy Ak Parti’ye çıkarken, Milliyetçi Hareket Partisi ve Hür Dava Partisi de önemli bir sonuç elde etti.

Düzenlemiş olduğumuz ankette her türlü güvenlik önlemleri alınarak spekülasyonların önüne geçmiş olduk.

Anketimize 790 kişi oy kullanırken, yapılan oylamalar sonucunda; Adalet ve Kalkınma Partisi %35,57oy oranı ve [281] oy ile ilk sırada yer aldı. İkinci sırayı %27,47 oy oranı ve [217] oy ile Milliyetçi Hareket Partisi alırken, oylamada %13,42 oy oranı ve [106] oy ile Hür Dava Partisi üçüncü sırada yer aldı.

Yapılan oylama sonuçlarına göre; Barış ve Demokrasi Partisi  %9,11 oy oranı ve [72] oy ile dördüncü, Saadet Partisi %4,56 oy oranı ve [36] oy ile beşinci, Cumhuriyet Halk Partisi %4,30 oy oranı ve [34] oy ile altıncı, Büyük Birlik Partisi %2,78 oy oranı ve [22] oy ile yedinci sırada yer alırken, Demokratik Sol Parti %0,13 oy oranı ve [1] oy ile son sırada yer aldı.

Oylamada Diğer partilerin oy oranı %2,66 olurken toplamda  [21] oy aldılar.

www.adilcevaz13.com

Bu haber toplam 2285 defa okunmuştur
YORUMLAR
ADİLCEVAZ
MUHAMMET
GELDİĞİ GÜNDEN BERİ ÇOK SEVİP GÖNÜL VERDİĞİM AKP DEN BIKTIK MEMLEKETE NE VEYA NELER YAPTI ARTIK YOK ADAYIMIZ MHP BU DEFA ADİLCEVAZ AKP YEBÜYÜK BİR DERS VERECEK.MHP NİN YANINDAYIZ.AKP BELEDİYE BAŞKANI ADAYINIHALK DEĞİLDE VEKİLLERİMİZ SEÇİYOR
25 Aralık 2013 Çarşamba 16:15
KİŞİ ÖNEMLİ
ADİLCEVAZ
ŞU ANA KADAR BU OYU OLACAK KADAR BİR ADAY YOK HALK SESİZ BUNUN SEBEBİ GÜVEN YOK 10 YILDIR HALKI SİYASETÇİLER ALDATI ŞİMDİ SIRA ADİLCEVAZLIDA KALİTELİ GÜVEN VEREN DÜRÜST İNAÇLI MALUMUN YANINDA ZAKİME KARŞI DİK DURAN ADAM GİBİ ADAM VARMI ŞU AN YOK ONU ARIYOR HALK BULSA AKP YÜZDE 50 Rİ AŞAR AMA SİZ VEKİLER VEYASİYSİLERLE KAPALI KAPILAR ARASINDA OLURSA YÜZDE 19 LARDA ÇABALARSINIZ BUNU NOT ALIN SAKLAYIN TARİHİ GELİR YAYINLARSINIZ SAYGILAR
20 Ağustos 2013 Salı 12:50
gü-zel
güzel
adaylar kim
20 Ağustos 2013 Salı 11:12
ÜYE İŞLEMLERİ
SON YORUMLAR
Yazan: Turgay YARALI
Evet çok önceleri çayırlarda, bağlarda bahçelerinde yaptığımız aslında bilmeden,farkında olmadan kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz spor du bizim için futbol yada maç yapmak hatırladınız değil mi?
İşte bu bakış açısıyla herkesi tebrik ediyorum şimdiden niye mi ?Böyle güzel bir etkinlikte bende varım diyen tüm takımları kutlamak istedim ve bir parantez açmak istedim,
Değerli oyuncular ;Geçtiğimiz günlerde yapılıp tamamlanan voleybol turnuvası etkinlikleri ile gördük ki Adilcevaz halkı bu tür etkinlikleri istiyor ve yakından takip ediyor ,ancak şunu bilmelisiniz ki voleybol turnuvası amacına ulaşmış çok güzel bir anı olarak akıllarda kalmıştır.Şimdi sıra sizlerde, biz seyirciler akıllarda kalacak iddalı ve bir o kadar da sportmence celtilmence geçecek maçları sizlerden beklemekteyiz . Kesinlikle sizleri, yerli ve yabancı tüm halkımız izleyecek ve yorum yapacaklardır. Maçlarda ki yapacağınız her olumlu güzel hareket bir sonraki etkinliklere ışık tutacaktır. Siz değerli oyunculardan ricam herkese örnek olacak bir anlayış ile bunu başarmanız.Bende futbol oynarım biliyorum ki ayağa hakim olmak zordur ancak dile hakim olmak sizin elinizde. Sizler gerçekten çok anlamlı bir görev üstlenmiş durumdasınız. Bir farkın-dalık oluşturmak amacı ile naçizane yazdığım bu yorumu dikkate alırsanız sevinirim. Gönlüm tüm oyuncuların sağlıkla turnuvayı tamamlaması ve sonuçlandırmasıdır .Herkese sevgiler selamlar.
Tüm takımlara başarılar dilerim
Öğrt.Gör.Turgay YARALI