03 Aralık 2016 Cumartesi
Öğretmenlik - Hamdi Eyigün
Tartışmalı Başkan
Tezek Kokan Köyleri
Terör ve Terörizm
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiye-Azerbaycan Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta
08 Ekim 2011 Cumartesi 18:27

Türkiye-Azerbaycan Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Türkiye - Azerbaycan maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak. Türkiye - Azerbaycan maçına az bir süre kaldı.

Türkiye - Azerbaycan maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak. Türkiye - Azerbaycan maçına az bir süre kaldı.

Türkiye - Azerbaycan maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak. A Milli Futbol Takımı'nın 11 Ekim Salı günü Azerbaycan ile oynayacağı 2012 Avrupa Şampiyonası grup eleme müsabakasının hakemleri açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, ''Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak ve saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Danimarka Futbol Federasyonu'ndan Peter Rasmussen yönetecek. Rasmussen'in yardımcılıklarını Henrik Sonderby ve Niels Hoeg yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Lars Christoffersen.'' denildi.

Euro 2012 Türkiye-Azerbaycan maçı hangi kanalda, 11 Ekim 2011 Türkiye-Azerbaycan maçını canlı veren kanal hangisi, Türkiye-Azerbaycan euro 2012 maçı hangi kanalda saat kaçda, 11.10.2011 Türkiye-Azerbaycan maçını canlı veren kanallar video izle seyret.

Türkiye Futbol Federasyonu, Almanya milli maçından sonra 11 Ekim Salı akşamı oynanacak Türkiye - Azerbaycan maçı için de, kadın ve 16 yaş altı çocuklara ücretsiz yer ayırdı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, ''A Milli Takım'ın, EURO 2012 grup elemelerindeki son maçı olan Azerbaycan karşılaşması için kadın ve 16 yaş altı çocuklara Doğu tribününden toplam 3 bin 270 bilet ayrıldı.'' denilerek şu ifadelere yer verildi: ''Kadın ve 16 yaş altı çocuklar biletlerini 9 Ekim Pazar ve 10 Ekim Pazartesi günü saat 11.00 - 17.00 arası açık olacak Biletix gişesinden alabilecek. Gişe, Türk Telekom Arena metro çıkışında yer alacak. Biletix gişesi, kontenjan dahilinde ayrılan 3 bin 270 bilet tükendiğinde kapanacak.

Türkiye - Azerbaycan milli maçını, kadınlar ile 01.01.1996 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar ücretsiz izleyebilecek.

Kadın ve 16 yaş altı futbolseverler davetiye niteliğindeki biletlerini, gişeden üzerinde vatandaşlık numarası bulunan kimliklerini göstererek alabilecek.

Kadın ve 16 yaş altı çocuklar, turnikelerden, TC Kimlik belgelerini ve davetiye niteliğindeki biletlerini göstererek girebilecek.''

Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izle. Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izleyin. Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izlemek için tıklayınız. İşte Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izle...

MAÇI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? canlı izle. Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? canlı izleyin. Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? canlı izlemek için tıklayınız. işte Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? Türkiye-Azerbaycan maçı özeti Türkiye-Azerbaycan maçı golleri golü canlı izle...

Avrupa 2012 elemeleri grup maçlarında son iki maçlara gelindi. Türkiye ile Azerbaycan Türk Telekom Arena stadında karşı karşıya geliyor.

 

Kanal : NTV

Maç saati: 20:00

Tarih: 11 Ekim 2011

Bu haber toplam 6673 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON YORUMLAR
Yazan: Doç.dr. Dr. Mustafa Atlı
Yazan: Cemal
Hocam ağzınıza ve yüreğinize sağlık. Bir öğretmeni değil bir meleği tanımlamışsınız. Gerçekten hangi mesleği icra ederseniz edin, esas gayenize uygun yaşarsanız insan olsanız da üstünlükte melekleri bile geçebilirsiniz.
Sizin yazınız üzerine hatıralarım canlandı. Birkaç öğretmen davranışıyla geçmişi yad! edelim.
Eti senin kemiği benim dönemleri idi. O zamanlar velisi olması hasebiyle buna kısmen hakkı olduğu düşünülebilen babasından bile işitmediği azarı, yemediği dayağı öğretmeninden işitir yerdi öğrenciler. Bu durum garipsenmez, genel kamuoyu bunu hatta doğru ve gerekli görürdü.
İlk okul 4 ncü sınıfta 9-10 yaşlarında bir sabi iken öğlenci olduğum okula biraz geç gitmiştim. Öğretmenimiz! ile o gün yeni tanışacaktık. Sen misin derse geç gelen. Yaş söğütten bir çubuk ile iki elin avuçlarına sertçe ve insafsızca vurularak yediğim dayağı hiç unutur muyum? Bu muamele hayatımda bana olumlu hiç bir şey öğretmedi. Sadece o öğretmeni hep böyle olumsuz hatırlarım. Bana öğrettiği şey var mı inan hiç sanmıyorum.
Ortaokul yıllarında uzamış saçları sıfıra vursan bile izi geçmeyecek şekilde herkesin içinde koyun kırkar gibi makasla kesen idealist! öğretmenlerle de karşılaştık, karete ve tekvando bilgilerini, savunmasız öğrenciler üzerinde deneyenlerle de. Bugün 30-40 yaşlarının üzerindeki anne ve babaları, bu tip öğretmenler yetiştirdi. Ancak, bereket ülkede hukuka, adalete, bilime, insan hak ve hürriyetlerine inananlar da var mış ki, öğretime yönelik alınan tedbirler soncunda o dönemlerde hiç te azımsanamayacak kadar çok olan bu tür uygulamaların sonu gelmek üzere. Tükendi diyemem zira, halen sabilere iki harf öğretecek diye onlara hakaret eden döven tiplerle karşılaşmak mümkün.
Kısaca herkes sadece vazifesini yapsın. Öğretmen de sadece öğrencisine öğretmesi gereken bilgileri tam ve zamanında öğretsin yeter. Eğiteceğim diye bir öğretmen çocuğun ana-babası yerine geçmesin. Ana-babanın, çevrenin, Toplumun çocuğu eğitmeye dönük vazifelerini üstlenmesin. Zira bütün bu yükü taşıyamaz. Ana-babanın bile çocuğuyla ilişkisinde dikkat ettiği sınırları, ana-baba yerine geçip aşmasın. Öğrenciyi yaşı ne olursa olsun bir birey olarak görsün. Ona sanki okuldaki bir başka öğretmene, müdüre, veliye, sokaktaki bir yetişkine hitap ettiği gibi saygılı ve kibar bir şekilde hitap etsin. Ona bir birey olduğunu hissettirsin yeter. Bir akademik yıl sonunda o öğrenci, o dönemde öğrenmesi gereken bilgiyi öğrenmiş mi, önemli olan budur. Öğretmenlik vazifesinin sınırı aşılırsa o zaman sorunlar başlar. Eğitim işi de önce ailenin eğitimiyle olmalıdır. Ailenin eğitimi, her şeyi yaparım diyenlerce değil, eğitim işinde uzman olanlarca yapılması gereken planlı ve proğramlı bir iştir. Bu husus öğretmenleri aşar. Aileler eğitildikte çocuklar da eğitimli olarak öğretime başlar. Vesselam.
Yazan: Özcan BEŞKARDEŞ
Yazan: Mithat köse