24 Ağustos 2016 Çarşamba
Milletin Direnişine Bin Selam Olsun
Darbe ve Direniş
Türkiyenin NATO ve AB Açmazları
Tarihin İlk Suikastçileri Haşhaşiler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiye-Azerbaycan Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta
08 Ekim 2011 Cumartesi 18:27

Türkiye-Azerbaycan Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Türkiye - Azerbaycan maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak. Türkiye - Azerbaycan maçına az bir süre kaldı.

Türkiye - Azerbaycan maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak. Türkiye - Azerbaycan maçına az bir süre kaldı.

Türkiye - Azerbaycan maçı hangi kanalda saat kaçta oynanacak. A Milli Futbol Takımı'nın 11 Ekim Salı günü Azerbaycan ile oynayacağı 2012 Avrupa Şampiyonası grup eleme müsabakasının hakemleri açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, ''Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak ve saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Danimarka Futbol Federasyonu'ndan Peter Rasmussen yönetecek. Rasmussen'in yardımcılıklarını Henrik Sonderby ve Niels Hoeg yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Lars Christoffersen.'' denildi.

Euro 2012 Türkiye-Azerbaycan maçı hangi kanalda, 11 Ekim 2011 Türkiye-Azerbaycan maçını canlı veren kanal hangisi, Türkiye-Azerbaycan euro 2012 maçı hangi kanalda saat kaçda, 11.10.2011 Türkiye-Azerbaycan maçını canlı veren kanallar video izle seyret.

Türkiye Futbol Federasyonu, Almanya milli maçından sonra 11 Ekim Salı akşamı oynanacak Türkiye - Azerbaycan maçı için de, kadın ve 16 yaş altı çocuklara ücretsiz yer ayırdı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, ''A Milli Takım'ın, EURO 2012 grup elemelerindeki son maçı olan Azerbaycan karşılaşması için kadın ve 16 yaş altı çocuklara Doğu tribününden toplam 3 bin 270 bilet ayrıldı.'' denilerek şu ifadelere yer verildi: ''Kadın ve 16 yaş altı çocuklar biletlerini 9 Ekim Pazar ve 10 Ekim Pazartesi günü saat 11.00 - 17.00 arası açık olacak Biletix gişesinden alabilecek. Gişe, Türk Telekom Arena metro çıkışında yer alacak. Biletix gişesi, kontenjan dahilinde ayrılan 3 bin 270 bilet tükendiğinde kapanacak.

Türkiye - Azerbaycan milli maçını, kadınlar ile 01.01.1996 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar ücretsiz izleyebilecek.

Kadın ve 16 yaş altı futbolseverler davetiye niteliğindeki biletlerini, gişeden üzerinde vatandaşlık numarası bulunan kimliklerini göstererek alabilecek.

Kadın ve 16 yaş altı çocuklar, turnikelerden, TC Kimlik belgelerini ve davetiye niteliğindeki biletlerini göstererek girebilecek.''

Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izle. Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izleyin. Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izlemek için tıklayınız. İşte Türkiye Azerbaycan maçı izle (canlı maç izle) Türkiye Azerbaycan maçı canlı izle...

MAÇI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? canlı izle. Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? canlı izleyin. Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? canlı izlemek için tıklayınız. işte Türkiye Azerbaycan maçı hangi kanalda? Türkiye Azerbaycan maçı saati? Türkiye-Azerbaycan maçı özeti Türkiye-Azerbaycan maçı golleri golü canlı izle...

Avrupa 2012 elemeleri grup maçlarında son iki maçlara gelindi. Türkiye ile Azerbaycan Türk Telekom Arena stadında karşı karşıya geliyor.

 

Kanal : NTV

Maç saati: 20:00

Tarih: 11 Ekim 2011

Bu haber toplam 6577 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON YORUMLAR
Yazan: Mihfer
Bence durum kaymakamla sınırlandırılıp soruşturmalar yalnızlaştırılmamalı, açığa alınmak işten atılmak yada hapis yatmak değildir.

Bir soruşturmanın sulh ve selameti için görevinden belirli bir süre dolayısı ile uzaklaştırıp, soruşturmayı yürütenin soruşturmayı sağlıklı ve sağlam niteliklere kavuşmasını sonucuna göre adil bir karar almasını sağlamaya yöneliktir.

Bunları yaparken, soruşturmacı evrak tahribatı, yada benzeri ikili ilişkilerin önüne geçmek istemesinden dolayı kurum içerisine yada dışında soruşturmaya konu olan bireyler ve bu bireylerin ikili ilişkilerini bilmekle yetinmemelidir, diye düşünmekteyim.

Zannımca da yukarıda ifade ettiğim gibi açığa alınmanın daha anlamlı ve sağlıklı olması ve varsa aklanacak durumları için açığa alınmanın bence bir kişiyle sınırlandırılmayıp, ilçe halkınında tahmin ettiği konular üzerinden, soruşturmaya konu edilen kişinin yanında belli kişilerinde bu süreçte açığa alınması gerekir ve gereklidir. Suçlu bulunmaları halinde bu suça karışmış ekibin kimler olduğu ve kimlerin direktifleri ile kaymakamlığın bu hale geldiğinin de bilinmesi hem kamusal hemde toplumsal vicdanlarda sorgulanmalarının önünü açacağından eminim. Kaymakamlığımız belirli bir ''aileye ve belirli kişilerin tekeline'' geçtiğini bilmeyenimiz yoktur. Bence doğru olanı ve adil olanı savunmak gereklidir. İdareciler belli kişilerin ve gurupların altında eğilmektense, Devlet-i Aliye' nin işlerini adilce ve tarafsızca yerine getirmelidir ve getirmekte zorundadırlar.

Tabi ki taktir devletimizin idari birimlerinin aldığı kararda meşrudur. İllegal yapılarla mücadelede alınması gereken tedbirleri zamanında almayıp, bilakis bunlarla sarmaş dolaş olanların, kamusal harcamaların tespiti, kurumsal hizmetlerin gittiği yer- kişi- zaman tespitine, bireylerin şahsi ilişkilerine, detaylı istihbaratın sağlam ve güvenilir kaynaklara dayanarak detaylı incelenmesi de makbuldür. Bu gibi hadiselerin ve bu yapıların güçlenmesinde rolü olanların unutulmamalıdır ki bugün şehit olan 240 kişinin vebalinin ve ellerinin ''soruşturmaları sonucunda suçlu bulunması halinde'' boynunda olduğudur.

Lakin bu soruşturmanın sonucunda soruşturmaya konu olan kişilerin aklanması durumunda; soruşturmaya konu olan bireyin töhmet altında kalmaması da vatandaşların nezdinde bir erdem, kamunun da gerekli tedbirleri alması için yapılan usullere göre bir süreç kabul etmeliyiz.

Soruşturmanın sonucunun hak yolunca bir süreç olduğu unutulmamalı ve sonucuna göre hareket edilmesi ilçe halkından beklenmelidir.