28 Ekim 2016 Cuma
Bitlis Köylerinin Temel Sorunları ve Çözüm Yolları
Yazabilmek
Muharrem Ayı ve Hicret
15 Temmuz Devrimini Anlama Üzerine
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sinan Hallaçtan Bir Başarı Daha
19 Nisan 2011 Salı 21:08

Sinan Hallaç'tan Bir Başarı Daha

Hemşerimiz Sinan Hallaç, Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği Türkiye üniversiteler arası Field Day atletizm şampiyonasında iki birincilik kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Hemşerimiz Sinan Hallaç, Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği Türkiye üniversiteler arası Field Day atletizm şampiyonasında iki birincilik kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Türkiye Üniversiteler Şampiyonasından sonra, en büyük üniversiteler arası atletizm organizasyonu olan, Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği Field Day şampiyonasına katılan Sinan Hallaç, 200 metre ve 400 metre branşlarında iki Türkiye birinciliği kazandı.

Geçmişte de birçok başarılara imza atan hemşerimiz Sinan Hallaç, gözünü Avrupa ve olimpiyat şampiyonalarına dikti. Kastamonu üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği okuyan Sinan Hallaç Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği Field Day şampiyonasında iki birincilik kazanmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, ''Rabbim nasip ederse Avrupa şampiyonaları ve olimpiyatlarda ülkemi en iyi şekilde temsil ederek, ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıracağım. Tüm başarılarımı Bitlisli ve Adilcevazlı hemşerilerime armağan ediyorum. Hemşerilerimiz dualarını esirgemesinler. İnşallah sizlerin dualarıyla daha büyük başarılara imza atacağım.'' dedi.

Türkiye Üniversiteler Şampiyonası'ndan sonra, en büyük üniversiteler arası atletizm organizasyonu olan, Boğaziçi Üniversitesi Field Day, sadece öğrencilerden oluşan bir grubun düzenlemesi açısından bir ilki oluşturuyor. İlki 1898’de düzenlenen ve Türkiye’nin en eski spor organizasyonlarından olan Field Day, yıllardır pek çok sporcuyu ağırlayarak rekabet ve centilmenlik ruhunu nesilden nesile aktaran bir spor dalı olarak biliniyor.

100_0555.jpg100_0562.jpg


Haber: Salih BEŞKARDEŞ
www.adilcevaz13.com

Bu haber toplam 4362 defa okunmuştur
YORUMLAR
GURURUMUZSUN
Murat HALLAÇ
Yeğenim başarılarının devamını dilerim. Seninle gurur duyuyorum, yolun açık olsun.
27 Nisan 2011 Çarşamba 16:53
Başarılar
Adem LEVENT
Kardeşimm önceliklşe senii tebrikk eder .. Başarılarının devamını en içten dileklerimle temennii ederim ...İnş olimpiyatlarda da derecelerinii görürüz ...
25 Nisan 2011 Pazartesi 13:03
İNANIYORUZ OLACAK
Hüseyin HALLAÇ
yeğenim yeni bir başarından dolayı kutlar,inşallah dünya,avrupa ve olimpiyat şampiyonu olmanı dualarımızla diliyoruz.
21 Nisan 2011 Perşembe 05:17
SON YORUMLAR