1. YAZARLAR

  2. Nedim IŞIK

  3. Ortadoğu'da Yapılmak İstenen Kirli Plan
Nedim IŞIK

Nedim IŞIK

Yazarın Tüm Yazıları >

Ortadoğu'da Yapılmak İstenen Kirli Plan

A+A-

Ortadoğu'da niyetlerin erken ortaya çıkması Allahın takdiridir. Trump Kudüs'ün israil devletinin başkenti olarak görmek istemesi ortadoğudaki,haritanın asıl amacının ve iç karışıklık savaşların,asıl amacının ümmeti zayıflatıp, bölgede güçlü bir israil devletini inşa etmek olduğunu bir kere daha göstermiştir.

Yani burdaki hedef,büyük İsraili inşa etmek.  Trump hangi şartlarda ve hangi pazarlıklar konusunda seçildiği artık aşikardır.

Yahudi, lobisine verdiği sözleri yerine getirmenin mücadelesi içindedir. Trump kendisi hıristiyan kökenlidir ortadoğudaki yahudilerin güvenliğini ve onları geniş alana yayma mücadelesi vermesinin temel nedeni, ABD yaşayan yahudilerin sermayesini kontrol altında tutmak istemesidir. Trump'un danışmanlığını yapan ve aynı zamanda damadı,olan malum kişi Yahudi kökenlidir ve bu projelerde yer almaktadır.

Amerika seçimlerinde anketlerde geride giden Trump'un,son üç günde hangi pazarlığı yapıp yahudiler'le bir anda seçimi kendi lehine çıkarmıştır. Seçim döneminde Trump'a suikast Yahudi lobisi tarafından yapılan bir tezgah'ın parçasıdır. Bir anda mağdurluk rolüne börünüp şeytani planlar yapmasıdır. Sürekli bas,bas bağırıp bizim için İsrail'in güvenliği ön plandadır diyen ABD yönetimi, acaba onlar için Suudi Arabistan  neyi ifade  etmektedir. Sömürülen veyahut tam biat eden bir ülkemi  hangisi acaba?  Suudi Arabistan, öz değerini bilmektemi acaba?

Yanı başında kendi öz kardeşinin kutsal değerine göz diken emperyalist güçlerin çirkeflik'lerine rağmen neden milyon dolarlar, bu güçlerin tekeline verildi. Bir nusubet, bin nasihattandan daha iyidir. İnşallah Allahın izniyle ümmetin uyanışı olacaktır.Kudüs meselesi... Vesselam...

Bu yazı toplam 913 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar