27 Ekim 2016 Perşembe
Bitlis Köylerinin Temel Sorunları ve Çözüm Yolları
Yazabilmek
Muharrem Ayı ve Hicret
15 Temmuz Devrimini Anlama Üzerine
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlçemizdeki Tekstil Atölyesinde Neler Oluyor
07 Haziran 2012 Perşembe 12:09

İlçemizdeki Tekstil Atölyesinde Neler Oluyor

İlçemizde kısa bir süre önce büyük ümitlerle kurulan Ekin Tekstil atölyesi, bir belediye çalışanının çalışanlara sürekli müdahale ederek huzursuzluk yarattığı iddialarıyla çalkalanıyor.

İlçemizde büyük umutlarla açılan ve birçok ailenin ekmek kapısı olan tekstil atölyesinde yaşananlar nedeniyle atölye çalışanlarının rahatsız oldukları iddia edildi.

Edindiğimiz bilgiye göre Adilcevaz belediyesinde çalışan bir kişinin tekstil atölyesine giderek çalışanları toplayıp Adilcevaz halkını dedikoducu olarak nitelemesi atölye çalışanları arasında huzursuzluk yarattı.

Atölye çalışanlarının Ekin Tekstil yönetiminden rahatsız olmadıklarını ve memnuniyet duyduklarını ifade ettikleri açıklamada, ismi açıklanmayan belediye çalışanının çalışanlara sürekli müdahale etmesinden ve ilçe halkını küçük düşürücü açıklamalarından rahatsız oldukları bildirildi.

Edindiğimiz bilgiye göre şu ifadelere yer verildi; "Geçtiğimiz günlerde Adilcevaz belediyesinde çalışan bir kişinin ekin tekstile gelerek çalışanları toplayarak sahibiymiş gibi Süleyman giderse Mehmet gelir. Biz Süleyman’ı nasıl desteklediysek arkasında durduysak Mehmet kardeşimizin de bundan böyle arkasında duvar gibi duracağız. Bu belediye çalışanı Adilcevazlılar dedikoducudur diyerek bizleri orada dedikoduculukla itham etti. Eğer bu belediye çalışanı buranın ortağıysa bizde bilelim ona göre saygımızı gösterelim yok sahibi ve ortağı değilse ne hakla bizleri toplayarak hava atıyor, nasıl olur sıradan bir belediye çalışanı bize hüküm eder anlamıyoruz. Biz çoluğumuzu çocuğumuzu bırakmışız gelmişiz burada rızkımızın peşinde çalışıyoruz. Biz çalışanlar ekin tekstilden çok memnunuz bizim için kim gelirse gelsin biz bize verilen görevi yapmaya çalışırız."


www.adilcevaz13.com

Bu haber toplam 4008 defa okunmuştur
YORUMLAR
dolandırıcılar
seda ezgin
bende orda alışan biriydim ama artık değilim çünkü oranın sahipleri bizi görgüsüz cahil yerine koyuyorlardı kendileri dolandırıcı herkesin hakkını yiyorlar hiç kendilerine bakmıyorlar ve paramızı vermediler şimdi duysun belediye başkanı hani arkamızdaydı
07 Eylül 2012 Cuma 10:45
ADİLCEVAZ HAKEDİYOR
TURAN YÜZER
BENDE ADİLCEVAZLIYIM ÖNCELİKLE HABERİN GÜNDEME GETİRİLMESİ ÖNEMLİ, BU TÜR KONUŞMA GERÇEKTEN YAPILMIŞMI .DOĞRU DEĞİLSE YAZAN VE SÖYLEYENE YAZIKLAR OLSU. FAKAT DOĞRUYSA BU GÜCÜ KİMDEN ALIYOR, HELE ADİLCEVAZLILAR İÇİN O SÖZLERİ SÖYLEMİŞSE BABASININ OĞLUDUR .DİYEYECEK BİR ŞEY YOK. DÜN OY VERENLER BUGÜN, AĞLAMASIN, İNSANLAR HAKKETTİKLERİ ŞEKİLDE YÖNETİLİR. BABASININ MAZİSİNE BAKIN OĞLUNUN NOTUNU VERİN VE LÜTFEN BU İNSANLARI TEŞHİR EDİNİZ, SAYGILARIMLA KOLAY GELSİN,
10 Haziran 2012 Pazar 13:43
tesadüfmü
ö.i
sayın adilcevaz 13 yekılılerı bu haberlerı neden adilcavaz beledıyesıyle ilgili bi anket yaptıktan sonra gundeme getırıyorsunuz tesadüfmü?
08 Haziran 2012 Cuma 16:22
SON YORUMLAR