28 Ağustos 2016 Pazar
Ne Mutlu Türküm Diyene
Milletin Direnişine Bin Selam Olsun
Darbe ve Direniş
Türkiyenin NATO ve AB Açmazları
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Galatasaray - Bursaspor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda
14 Ekim 2011 Cuma 16:38

Galatasaray - Bursaspor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda

Spor Toto Süper Lig 6. Hafta maçları 16 Ekim 2011 Galatasaray – Bursaspor maçı hangi kanalda Gs Bursa 16.10.2011 saat kaçta ne zaman bilgileri.

Spor Toto Süper Lig 6. Hafta maçları 16 Ekim 2011 Galatasaray – Bursaspor maçı hangi kanalda Gs Bursa 16.10.2011 saat kaçta ne zaman bilgileri.

Maç golleri videosu yada özet görüntüleri sitemizde yayınlanmamaktadır.

Galatasaray ve Bursaspor takımları Spor Toto Süper Lig 6. Hafta maçında 16.10.2011 Pazar günü karşı karşıya geliyor.

Galatasaray – Bursaspor maçı bilgileri

16 Ekim 2011 Pazar günkü Galatasaray – Bursaspor maçı saat 19:00 de başlayacak. Galatasaray Bursaspor maçı Türk Telekom Arena stadyumu’nda oynanacak. Galatasaray – Bursaspor takımları arasındaki Spor Toto Süper Lig 6. Hafta maçı Lig TV kanalı’ndan Canlı yayınlanacak.

Galatasaray – Bursa hangi kanalda saat kaçta?

 

Müsabaka :

Galatasaray A.Ş – Bursaspor Spor Toto Süper Lig 6. Hafta maçı

Maç Tarihi :

Ne Zaman?

16 Ekim 2011 Pazar (16.10.2011)

Maç Saati

Saat Kaçta?

19:00

Maç Kanalı :

Hangi Kanalda?

Lig TV (Canlı)

Stadyum :

Nerede Oynanacak?

Türk Telekom Arena

Maç Sonucu / Skor :

Kaç Kaç Bitti?

(karşılaşma bittikten sonra buradan öğrenebilirsiniz..)

Karşılaşmayı 16 Ekim 2011 saat 19:00 den itibaren Lig TV ekranları’ndan Canlı izleyebilirsiniz.

16 Ekim 2011 Pazar maçları, 16.10.2011, 6. Hafta maçları, Bursaspor 2011 oynadığı maçlar, Bursaspor Galatasaray maçı, Galatasaray - Bursaspor maçı ne zaman, Galatasaray - Bursaspor maçını kim kazandı, Galatasaray 2011 yılı maçları, Galatasaray Bursaspor, Galatasaray Bursaspor maçları istatistiki bilgiler, Gs - Bursa, Gs Bursa 16.10.2011, maç sonucu skor, maçı hangi kanalda, maçı kaç kaç bitti, maçı saat kaçta, maçını canlı veren kanal, maçını hangi kanal verecek, Spor Toto Süper Lig maçları 2011, tv de canlı yayınlanan maçları canlı izle

Bu haber toplam 9490 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON YORUMLAR
Yazan: Ertan Dilaveroğlu
Yazan: Mihfer
Bence durum kaymakamla sınırlandırılıp soruşturmalar yalnızlaştırılmamalı, açığa alınmak işten atılmak yada hapis yatmak değildir.

Bir soruşturmanın sulh ve selameti için görevinden belirli bir süre dolayısı ile uzaklaştırıp, soruşturmayı yürütenin soruşturmayı sağlıklı ve sağlam niteliklere kavuşmasını sonucuna göre adil bir karar almasını sağlamaya yöneliktir.

Bunları yaparken, soruşturmacı evrak tahribatı, yada benzeri ikili ilişkilerin önüne geçmek istemesinden dolayı kurum içerisine yada dışında soruşturmaya konu olan bireyler ve bu bireylerin ikili ilişkilerini bilmekle yetinmemelidir, diye düşünmekteyim.

Zannımca da yukarıda ifade ettiğim gibi açığa alınmanın daha anlamlı ve sağlıklı olması ve varsa aklanacak durumları için açığa alınmanın bence bir kişiyle sınırlandırılmayıp, ilçe halkınında tahmin ettiği konular üzerinden, soruşturmaya konu edilen kişinin yanında belli kişilerinde bu süreçte açığa alınması gerekir ve gereklidir. Suçlu bulunmaları halinde bu suça karışmış ekibin kimler olduğu ve kimlerin direktifleri ile kaymakamlığın bu hale geldiğinin de bilinmesi hem kamusal hemde toplumsal vicdanlarda sorgulanmalarının önünü açacağından eminim. Kaymakamlığımız belirli bir ''aileye ve belirli kişilerin tekeline'' geçtiğini bilmeyenimiz yoktur. Bence doğru olanı ve adil olanı savunmak gereklidir. İdareciler belli kişilerin ve gurupların altında eğilmektense, Devlet-i Aliye' nin işlerini adilce ve tarafsızca yerine getirmelidir ve getirmekte zorundadırlar.

Tabi ki taktir devletimizin idari birimlerinin aldığı kararda meşrudur. İllegal yapılarla mücadelede alınması gereken tedbirleri zamanında almayıp, bilakis bunlarla sarmaş dolaş olanların, kamusal harcamaların tespiti, kurumsal hizmetlerin gittiği yer- kişi- zaman tespitine, bireylerin şahsi ilişkilerine, detaylı istihbaratın sağlam ve güvenilir kaynaklara dayanarak detaylı incelenmesi de makbuldür. Bu gibi hadiselerin ve bu yapıların güçlenmesinde rolü olanların unutulmamalıdır ki bugün şehit olan 240 kişinin vebalinin ve ellerinin ''soruşturmaları sonucunda suçlu bulunması halinde'' boynunda olduğudur.

Lakin bu soruşturmanın sonucunda soruşturmaya konu olan kişilerin aklanması durumunda; soruşturmaya konu olan bireyin töhmet altında kalmaması da vatandaşların nezdinde bir erdem, kamunun da gerekli tedbirleri alması için yapılan usullere göre bir süreç kabul etmeliyiz.

Soruşturmanın sonucunun hak yolunca bir süreç olduğu unutulmamalı ve sonucuna göre hareket edilmesi ilçe halkından beklenmelidir.