24 Ekim 2016 Pazartesi
Bitlis Köylerinin Temel Sorunları ve Çözüm Yolları
Yazabilmek
Muharrem Ayı ve Hicret
15 Temmuz Devrimini Anlama Üzerine
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti Adayları Adilcevaz’da
04 Mayıs 2011 Çarşamba 22:13

Ak Parti Adayları Adilcevaz’da

Ak Parti Bitlis Milletvekili adayları Vedat Demiröz, Vahit Kiler ve Zeki Peker ilçemize gelerek esnafları ziyaret etti. Milletvekili Vahit Kiler Adilcevaz’ın tüm isteklerini yerine getireceklerinin sözünü verdi.

Ak Parti Bitlis Milletvekili adayları Vedat Demiröz, Vahit Kiler ve Zeki Peker ilçemize gelerek esnafları ziyaret etti. Milletvekili Vahit Kiler Adilcevaz’ın tüm isteklerini yerine getireceklerinin sözünü verdi.

Sabah saatlerinde ilçemize gelen Ak Parti Milletvekili adayları Parti binasında partililerle buluştu. Belediye Başkanı Adnan Göksoy, Aydınlar Belediye başkanı Bahattin Alageyik ve İlçe başkanı Salih Göksoy ve partililer tarafından karşılanan Adaylar parti binasında küçük bir toplantı yaptı. Parti binasında konuşma yapan Vahit Kiler ''Adilcevaz’ın en büyük problemi olan işsizliği çözmek amacıyla Gülistan ovasının enerji hattını ihaleye çıkarıyoruz. Bunun müjdesini herkese verin. 2 ay içerisinde İletişim merkezine Adilcevaz’dan en az 80 genç alacağız, bu sayı 4 yıl içinde 250 kişiye ulaşacak ve Adilcevaz’da ki işsizlik sorununu ortadan kaldıracağız'' dedi.

Ak partinin sürpriz Milletvekili adayı Vedat Demiröz ise Bitlis’in Gelişen Türkiye de hakkettiği payı alamadığını belirterek, Kendisinin Bitlis ve ilçelerinin Refah düzeyini arttırmak için geldiğini, Bitlis’i güzel günlerin beklediğini söyledi. Zeki Peker ise Kendisini Bölgesine adadığını belirterek, Daha fazla Demokrasi, Daha fazla Özgürlük, daha fazla Hürriyet için Ak Partiye destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Partililerle yapılan toplantının ardından esnaf ziyaretine geçen Milletvekili adayları, Çarşıda bulunan bütün esnafları ziyaret ettiler. Bazı esnafların tepki gösterdiği Adaylar, Adilcevaz’a bu yıl içerisinde 30 Milyonluk yatırım yapılacağını söylediler. Bazı esnaflar Bitlis’e gelen bütçeden en az Adilcevaz’ın faydalandığını ve ilçenin sahibi olmadığını dile getirirken, bazı esnaflarda yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getirdi.

İlçemizde bulunan resmi kurumları da ziyaret eden Milletvekili adayları Adilcevaz Kaymakamı Ahmet Dilsiz’i de makamında ziyaret ettiler. Adilcevaz Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Adaylara Meyve İkramında bulunuldu. MHP Milletvekili adayı Davut Day Ak Parti Milletvekili adaylarını ziyaret ederek başarılar diledi.

412_338.jpgce7_337.jpg


Haber: Harun NACAR
www.adilcevazhaber.com

Bu haber toplam 2752 defa okunmuştur
YORUMLAR
İYİ AMA
ELCEVAZLI
Allah Recep Tayyip Erdoğan'ın yardımcısı olsun.Ülkede nelere göz yumulmuş, bugüne kadar neler olmuş Hepsiyle başa çıkmaya çalışan Başbakanım keşke adilcevazdaki çirkeflikleri de görseydi. kimler deveyi hamutuyla götürüyor.Gönlüm akp den yana Keşke başka bir ilde olsaydım da oyumu AKP'ye seve seve verseydim İnşallah % 50 ' yi aşacağız Oyumu AKP'ye vermek istiyorum fakat Adilcevaz AKP ilçe teşkilatının tutumu beni son derece rahatsız etti. Topluma yüksekten bakan insanlara hayır. Ama seçime yakın yine bir iki ağız yapıp da adilcevazlının oyunu alacağınızı adım gibi biliyorum Her seçimde öyle oluyor.Adilcevazlının tavır koyamaması bugüne kadar sayılıp değer görmemesine sebep oldu. Alttan vurun üstten sıvazlayın bakalım bu dünya sizin olsun her şey ehline varsın. Mahşer günü karaladığınız insanların haklarıyla, topladığınız kul hakları ile ne yapacağınızı merak ediyorum. ( Sayın editörüm bu yorumu yayınlarsan tarafsızlığını kanıtlarsın. Ama adilcevazda her gerçeğin gizlendiğini bildiğim için bu yorumun yayınlanma olasılığını da çok düşük görüyorum)
10 Mayıs 2011 Salı 15:37
sahte
adil cevaz
Editörün Notu: Sayın Okuyucumuz Yorumlarınızda Adınızı ve Soyadınızı Belirtiniz. İsimsiz yorumlar onaylanmamaktadır. Bilgilerinize sunar. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla…
06 Mayıs 2011 Cuma 11:40
birleşelim
ali
Birleşelim yalnız Adilcevaz için değil Türkiye için oylarımızı hiçbir adaya değil yalnız Recep Tayyib Erdoğan a verelim --- Özal a sahip çıkmadık ---Menderesi gözümüzün önünden alıp götürüp astılar sahip çıkmadık bari Başbakanımızı tek bırakmıyalım sonra zarar gören yine biz oluyoruz
06 Mayıs 2011 Cuma 10:53
SON YORUMLAR