10 Ekim 2015 Cumartesi
Polisten Hırsızlara Suçüstü
Bitlisin Seçim Analizi
Eski İlçe Teşkilatıyla İstişare Toplantısı
Haydi Bismillah
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak parti Aday Adayları Adilcevaz’da
16 Mart 2011 Çarşamba 19:25

Ak parti Aday Adayları Adilcevaz’da

12 Haziran 2011 Milletvekilliği Genel seçimleri için Ak Parti’den Aday adayı olan adaylar ilçemize ziyarette bulundu.

12 Haziran 2011 Milletvekilliği Genel seçimleri için Ak Parti’den Aday adayı olan adaylar ilçemize ziyarette bulundu.

12 Haziran 2011 Milletvekilliği genel seçimleri için Ak parti aday adayları ilçemize ziyarette bulunarak, il merkezi ve ilçe teşkilatlarında temayül yoklamasında oy kullanacak üyelere kendilerini tanıtma programına katıldılar. Kendilerini tanıtmaları amacıyla ilçemize gelen adaylara Cevizlibağ Otel restaurant’ta Adilcevaz belediyesi tarafından yemek verildi.

Belediye tarafından adaylara verilen yemeğin ardından, Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapılan Aday Adayları Tanıtım programında Adilcevaz’ı Ahmet Akbaba ve Necati Gürsoy temsil etti. Adaylar özgeçmişleri hakkında delegeleri bilgilendirdi.

Ahmet Akbaba yaptığı konuşmada; İlimizin ve ilçemizin sorunlarının çözümü için çalışmalar yapmak amacıyla aday olduğunu belirtti.

Ak Parti Bitlis Aday Adayları;

Abdulhaluk MutluMaşallah Albeni
Abdurrahim AksoyMehmet Ali Aslan
Ahmet AkbabaMezher Yürek
Ahmet ÇelikMücahit Kumandaveren
Ayetullah GeylaniMuhsin Bayrak
Burhan AksoyNafiz Karabudak
Cemal TaşarNecati Gürsoy
Cevdet ÖzdemirNihat Ceylan
Ergin SönmezlerNiyazi Altılar
Fevzi TaşdemirNuri Dağdağan
Gülhan BayramRujhat Avşar
Hikmetullah ŞengülKasım Erdal
Hüseyin MutluSuat Hayri Aka
İshak BayrakVahit Kiler
Kerem MarangozZeki Ergezen
Kubbettin AydoğduZeki Peker
Mahfuz Bayar 

 

dsc_0082.jpgdsc_0094.jpg


Haber: Tuncer NACAR
www.adilcevaz13.com

Bu haber toplam 2631 defa okunmuştur
YORUMLAR
zeki ergezen olmasında
ahlatlı
Editörün Notu: Birlik , Beraberlik ve Kardeşlik Duygularını Zedeliyici, Adı Soyadı Belirtilmeyen, Küfür, Hakaret, Rencide Edici Cümleler veya İmalar, İnançlara Saldırı İçeren ve Büyük Harflerle Yazılmış Yorumlar Onaylanmamaktadır. Lütfen Kurallar Dahilinde Yorumlarınızı Yazınız... İlginize Teşekkür ederiz. Saygılarımızla!...
19 Mart 2011 Cumartesi 17:37
kim gidecek
elcevaz13
benim tahminime göre vahit kiler,zeki ergezen,zeki peker...
18 Mart 2011 Cuma 12:47
İslam hemşerime
muhammer karacık
İslam hemşerim adayların parti değiştirmesine değinmişsin, en yakınından kürşat tüzmen erturul günay bu saygı değer insanların siyasi geçmişlerine bi bak sonra yorumda bulun siyaset 1980 lerdeki gibi işlemiyor sanırım bilgin az bu konuda.

milletvekili olmasada bu ilçeye hizmet veren bir insanın milletvekili olunca neler yapabileceğini anlıyabiliyorum. eğer adilcevaz da bir ahlat kadar olamıyacak kendi hemşerilerini desteklemeyip köstek olacaksa biz bu adilcevazı yakıp gidelim
17 Mart 2011 Perşembe 15:28
ÜYE İŞLEMLERİ
SON YORUMLAR
Yazan: Merve Altındağ
Yazan: Zararsız siyasi
Bu seçim surecinde bazı şeyleri gördüğümüzde tarihin tekerrür ettiğini görüyorum. Adaylarla ilgili konuşulanları görünce aklıma Sayın Zeki Ergezen in 2002 deki adaylık süreci geldi.Siyasetle az ilgilenenler hatırlar.Zeki Beyin adaylık sürecinde memlekette acayip bir olumsuz propaganda yapılıyordu. Bu propaganda öyle bir yer tutmuştu ki kendisini tanıyan tanımayan herkes ismini duyunca hemen başlıyordu kendisine atmaya.Kendisi hakkında "Zeko" ve "kör ahlatli " ifadeleri en hafif ifadelerdi.Kendisi yıllarca vekillik yapmış ancak hep muhalefette kalmış olduğundan ve siyaseten de güçlü olduğundan kendisini ekarte edemeyenler bir merkezden kendisine karşı psikolojik savaş başlatmislardi. Ama gel gör ki Ak partiden yine aday oldu ve kazanıp bayindirlik bakanı oldu.Bu defa mitinglerde domateslerle yuhalanan ve konusturulmayan Zeki bey eline fırsat geçince memleketine ve ülkeye hizmet etmeye başladı. Bu defa insanların kendisine karşı hürmet ve saygısı arttı. İnsanlar daha önce yaptıklarından dolayı muhtemelen pişman oldular ve yanlış yaptıklarını gördüler. Bitlis için siyasi bir değer olan şahıslara karşı yapılanların haksızlık olduğunu farkettiler.

Şimdi aynı durumu Sayın Vedat Demiröz le birlikte tekrar yaşıyoruz. Aynı şeyler bu defa kendisine yapılıyor. Olur olmaz yüzlerce şey hakkında yazılıp çiziliyor. Buna rağmen parti içindeki çalışması ve faaliyetlerine bakılarak kendisi Ak partinin MYK sına alındı. Ülke politikasını belirleyen çekirdek kadronun içinde yer aldı. Bitlis için bu gerçekten çok büyük bir fırsattır. Bu fırsatı hizmete ve yatırıma dönüştürmek için tüm Bitlislilerin Vedat beye sahip çıkması gerekir diye düşünüyorum.Eminim ki Vedat bey elindeki bu fırsatla Bitlis in eksik kalan tüm hizmetlerini de tamamlayacaktir.

Her partinin adayları bizim gözümüzde kıymetlidir. Ancak hizmet etmek iktidar imkanlarıyla mümkün olmaktadır. Bu iktidarin önemli bir organında görev alan şahıslara da sahip çıkmak Bitlis adına çok önemlidir. Ülkemiz ve bölgemiz için şart olan barış ve huzurun tekrar sağlanması,ekonomik sikintilarin ve issizligin cozumune dair taleplerimizi ve önerilerimizi birinci elden iletebilecegimiz MYK üyesi Vedat beyin ilimizden aday olması büyük bir fırsattır diye düşünüyorum
(Zararsız Siyasi )
Yazan: Zararsız siyasi
Bu seçim surecinde bazı şeyleri gördüğümüzde tarihin tekerrür ettiğini görüyorum. Adaylarla ilgili konuşulanları görünce aklıma Sayın Zeki Ergezen in 2002 deki adaylık süreci geldi.Siyasetle az ilgilenenler hatırlar.Zeki Beyin adaylık sürecinde memlekette acayip bir olumsuz propaganda yapılıyordu. Bu propaganda öyle bir yer tutmuştu ki kendisini tanıyan tanımayan herkes ismini duyunca hemen başlıyordu kendisine atmaya.Kendisi hakkında "Zeko" ve "kör ahlatli " ifadeleri en hafif ifadelerdi.Kendisi yıllarca vekillik yapmış ancak hep muhalefette kalmış olduğundan ve siyaseten de güçlü olduğundan kendisini ekarte edemeyenler bir merkezden kendisine karşı psikolojik savaş başlatmislardi. Ama gel gör ki Ak partiden yine aday oldu ve kazanıp bayindirlik bakanı oldu.Bu defa mitinglerde domateslerle yuhalanan ve konusturulmayan Zeki bey eline fırsat geçince memleketine ve ülkeye hizmet etmeye başladı. Bu defa insanların kendisine karşı hürmet ve saygısı arttı. İnsanlar daha önce yaptıklarından dolayı muhtemelen pişman oldular ve yanlış yaptıklarını gördüler. Bitlis için siyasi bir değer olan şahıslara karşı yapılanların haksızlık olduğunu farkettiler.Şimdi aynı durumu Sayın Vedat Demiröz le birlikte tekrar yaşıyoruz. Aynı şeyler bu defa kendisine yapılıyor. Olur olmaz yüzlerce şey hakkında yazılıp çiziliyor. Buna rağmen parti içindeki çalışması ve faaliyetlerine bakılarak kendisi Ak partinin MYK sına alındı. Ülke politikasını belirleyen çekirdek kadronun içinde yer aldı. Bitlis için bu gerçekten çok büyük bir fırsattır. Bu fırsatı hizmete ve yatırıma dönüştürmek için tüm Bitlislilerin Vedat beye sahip çıkması gerekir diye düşünüyorum.Eminim ki Vedat bey elindeki bu fırsatla Bitlis in eksik kalan tüm hizmetlerini de tamamlayacaktir.Her partinin adayları bizim gözümüzde kıymetlidir. Ancak hizmet etmek iktidar imkanlarıyla mümkün olmaktadır. Bu iktidarin önemli bir organında görev alan şahıslara da sahip çıkmak Bitlis adına çok önemlidir. Ülkemiz ve bölgemiz için şart olan barış ve huzurun tekrar sağlanması,ekonomik sikintilarin ve issizligin cozumune dair taleplerimizi ve önerilerimizi birinci elden iletebilecegimiz MYK üyesi Vedat beyin ilimizden aday olması büyük bir fırsattır diye düşünüyorum.

(Zararsız Siyasi)